جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معرفی لوکال گاید

معرفی لوکال گاید

گوگل مپ یکی از شناخته شده‌ترین اپلیکیشن‌ها می‌باشد که امروزه در تمامی نقاط جهان برای مسیریابی و دسترسی به نقاط مختلف از آن استفاده می‌شود. این برنامه محبوب گوگل سال‌های بسیاری است که مورد استفاده قرار می‌گیرد و روز به روز در حال کامل‌تر شدن می‌باشد. لوکال گاید برنامه درون شبکه گوگل مپ می‌باشد که به منظور تعامل بهتر کاربران گوگل مپ توسعه داده شده است. لوکال گاید که راهنمای محلی نیز شناخته می‌شود می‌تواند برای کاربران به ویژه افرادی که قصد دارند از این برنامه نیز کسب درآمد داشته باشند بسیار مفید است و فعالیت در آن می‌تواند مزایا گوناگونی داشته باشد. در ادامه این مقاله در وب سایت افراز تک به معرفی جامع و کامل این برنامه خواهیم پرداخت.

لوکال گاید چیست؟

در نقشه گوگل علاوه بر اینکه می‌توان از ویژگی‌های مسیریابی استفاده نمود، می‌توان به راحتی از مراکز مختلف مانند رستوران‌ها، پاساژ‌ها و فروشگاه‌ها، مراکز درمانی و… دسترسی پیدا نمود و از اطلاعات دقیق آن مکان بهره‌مند شد. برای مثال اگر شما در نقشه گوگل مرکز درمانی را جستجو کنید، نتایج مختلفی در نتایج دیده می‌شوند که اطلاعات کاملی از آن‌ها مانند آدرس، نظرات افراد، شماره تماس، ساعات کاری و… وجود دارد.

گوگل برای اینکه بتواند مپ یا نقشه خود را بهینه‌تر کند، به کاربران این اجازه را داده است که در نقشه گوگل بتوانند فعالیت کنند. کاربران می‌توانند در نقشه گوگل درمورد دیگر مکان‌ها نظر بگذارند، در مورد آن‌ها سؤال بپرسند، مکانی را در نقشه اضافه کنند، مکانی را در نقشه اضافه کنند و فعالیت‌هایی همانند مطالب گفته شده داشته باشند. همانطور که ذکر شد این فعالیت‌های کاربران باعث می‌شود روز به روز نقشه گوگل کامل‌تر از قبل شود و همچنین فرصت خوبی برای بسیاری از کسب و کار‌ها به وجود آید تا بتوانند از این نقشه نیز درآمد داشته باشند.

اما لوکال گاید برنامه‌ای است که افرادی که قصد دارند در گوگل مپ تعامل داشته باشند در آن ثبت نام کنند و در این برنامه امتیاز و اعتبار کسب کنند. لوکال گاید همانند یک شبکه اجتماعی فعالیت می‌کند و افراد می‌توانند با دنبال‌کنندگان دیگر نیز تعامل داشته باشند و از آخرین فعالیت آن‌ها با خبر شوند. همچنین دیگر افراد می‌توانند فعالیت‌های شما را در گوگل مپ مشاهده کنند و جز دنبال‌کنندگان شما باشند.

لوکال گاید چیست؟
لوکال گاید چیست؟

هرچقدر افراد بتوانند در این نقشه فعالیت بیشتری داشته باشند امتیاز بیشتری کسب می‌کنند و می‌توانند اعتبار بیشتری نزد گوگل داشته باشند. لوکال گاید بابت هر فعالیت در گوگل مپ امتیاز می‌دهد اما امتیاز هر فعالیت با دیگر فعالیت‌ها تفاوت دارد. برای مثال نظر گذاشتن برای مکانی در نقشه گوگل ۱۰ امتیاز دارد اما اضافه کردن تصویر به آن مکان تنها پنج امتیاز دارد.

قطعاً ممکن است این سؤال برای شما پیش آید که افزایش امتیاز در لوکال گاید و گوگل مپ چه فایده‌ای دارد؟ خب در نظر بگیرید شما یک فروشگاه کفش دارید و قصد دارید آن را در نقشه گوگل ثبت کنید. اگر شما لوکال گاید فعال نداشته باشید یا در مرحله اول یا دوم این برنامه باشید خب ممکن است ثبت مکان شما سریعاً مورد تأیید قرار نگیرد و گوگل منتظر باشد تا افراد دیگری نیز این مکان را ثبت نمایند. همچنین وقتی امتیاز لوکال گاید شما بالا باشد، می‌تواند نظرات شما بر مکان‌ها تأثیر بیشتری داشته باشد و برای تأیید ویرایش‌های شما گوگل سریع‌تر اقدام نماید. همچنین هنگامی که فردی با لوکال گاید بالا مثلاً ۹ یا ۱۰ مکانی را ثبت کند، آن مکان با سرچ کلمه خود می‌تواند بالاتر از مکان‌های دیگر دیده شود. بالا آوردن رنک مکان در رنکینگ رقبا یکی از مهم‌ترین خدمات گوگل مپ می‌باشد که با عنوان سئو گوگل مپ نیز شناخته می‌شود.

کسب درآمد از گوگل مپ و لوکال گاید

بسیاری از افراد هستند که به جای اینکه مکان خود را در گوگل ثبت کنند یا سئو مکان خود را در گوگل مپ انجام دهند، به دلایل مختلفی تصمیم می‌گیرند این کار را به افراد ماهر در این زمینه یا راهنمایان محلی گوگل بسپارند. اگر شما به عنوان یک راهنمای محلی فعال باشید می‌توانید چنین پروژه‌هایی را دریافت کنید و از این راه به کسب درآمد مشغول شوید.

افزایش امتیاز لوکال گاید

یکی از مهم‌ترین خدمات گوگل مپ افراز تک، افزایش لول و امتیاز لوکال گاید می‌باشد اما قبل از اینکه به ارائه این خدمات بپردازیم، مانند دیگر خدمات موجود در وب سایت، به آموزش آن خواهیم پرداخت تا کاربران عزیز ما بتوانند با یادگیری این مطالب، فعالیت‌های خود را بدون پرداخت هزینه انجام دهند. در غیر این صورت متخصصین ما آماده ارائه خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

همانطور که گفتیم، لوکال گاید به صورت مرحله‌ای یا لولی می‌باشد. یعنی کاربران هرچقدر امتیاز بیشتری کسب کنند به مرحله بالاتری دست پیدا می‌کنند. مراحل لوکال گاید بین ۱ تا ۱۰ می‌باشند. هنگام ثبت لوکال گاید شما لول یک هستید و برای رسیدن به لول دو نیازمند به ۱۵ امتیاز می‌باشید. تا لول پنج که به طور کلی به ۵۰۰ امتیاز نیازمند هستید بسیار ساده پیش می‌رود اما برای رسیدن به لول ۱۰ این برنامه شما نیازمند به ثبت ۱۰۰. ۰۰۰ امتیاز می‌باشید که کمی کار را سخت‌تر می‌کند.

افزایش امتیاز لوکال گاید
افزایش امتیاز لوکال گاید

اما با توجه به ترفند‌های افزایش امتیاز لوکال گاید که در ادامه مقاله به ذکر آن‌ها خواهیم پرداخت، می‌توانید با چند ماه فعالیت مداوم هرچه سریع‌تر به لول‌های بالا برسید و اعتبار خود را نزد گوگل مپ افزایش دهید.

ثبت نظر

اولین راهکاری که برای افزایش امتیاز لوکال گاید وجود دارد، ثبت نظر برای مکان‌های مختلف می‌باشد. هر نظری که توسط کاربران برای هر مکانی گذاشته شود، حدود ۱۰ امتیاز دارد و گوگل برای افرادی که نظرات خود را بیشتر از ۳۰۰ کلمه می‌گذارند، ۱۰ امتیاز دیگر پاداش می‌دهد.

ثبت ستاره

ثبت ستاره برای هر مکان بین ۱ تا ۵ می‌باشد و افراد می‌توانند با ثبت ستاره برای مکان‌ها در کنار نظرات ۱ امتیاز بیشتر دریافت کنند. توجه داشته باشید که بایستی تمامی نظرات و ستاره‌هایی که به مکان‌ها می‌دهید درست باشد تا قوانین اخلاقی رعایت شود زیرا که ممکن است با ثبت نظر اشتباه درباره یک مکان جایگاه آن را به خطر بندازید.

ثبت تصویر

هر تصویری که به لوکیشنی اضافه کنید، گوگل مپ به شما ۵ امتیاز می‌دهد. گرچه ۵ امتیاز نمی‌تواند تأثیر بسزایی داشته باشد اما افراد می‌توانند برای هر مکانی حداکثر در هر نوبت بیش از ۵۰ عکس اضافه کنند. ثبت تصویر یکی از بهترین ترفند‌های افزایش لول لوکال گاید می‌باشد زیرا که زحمت زیادی ندارد و در تعداد زیاد امتیاز چشم‌گیری می‌دهد.

ثبت ویدئو

گوگل مپ برای هر ویدئویی که کاربران برای لوکیشینی اضافه کنند ۷ امتیاز پاداش می‌دهد اما به دلیل سختی لود شدن ویدئو‌ها ممکن است این روش کمی زمان بر باشد.

پاسخ به سؤالات

برای هر مکان در گوگل مپ، جایگاهی وجود دارد که کاربران می‌توانند درباره آن مکان سؤالات خود را بپرسند. پاسخ به سؤالات کاربران ۳ امتیاز پاداش دارد.

ویرایش کنید

ممکن است برخی از مکان‌ها در نقشه گوگل نیاز به ویرایش داشته باشند. برای مثال ممکن است برخی از مکان‌ها به صورت اشتباه ساعات کاری آن‌ها تعیین شده باشد اما شما با تصحیح این ایرادات می‌توانید ۵ امتیاز دریافت کنید.

ثبت مکان

ثبت مکان در نقشه گوگل ۱۵ امتیاز دارد. ثبت مکان نسبت به بسیاری از روش‌های افزایش امتیاز نیازمند به صرف زمان بیشتری است اما می‌تواند اعتبار شما را به خوبی افزایش دهد.

نکات تکمیلی راهنمای محلی گوگل

لازم به ذکر است بدانید بسیاری از تغییرات و تعاملات شما در نقشه گوگل ممکن است حدود ۲۴ ساعت طول بکشد تا ثبت شود یا گوگل در صورت اعتبار پایین شما منتظر نظرات دیگران بماند. پس هنگام چنین اتفاقی لازم نیست نگران باشید.

یکی از مهم‌ترین شایعاتی که در زمینه لوکال گاید وجود دارد، این است که بسیاری افراد می‌گویند گوگل به افرادی که به مرحله ۱۰ لوکال گاید برسند، پاداش‌های مختلفی می‌دهد که بایستی بگوییم این نکته درست نمی‌باشد. گوگل در هنگام ثبت نام از شما این تأیید را می‌گیرد که قبول کرده باشید تنها یک راهنمای محلی هستید که در نقشه گوگل فعالیت می‌کنید.

جمع‌بندی

ما در این مقاله در وب سایت افراز تک سعی کردیم به صورت کامل و جامع شما عزیزان را با برنامه لوکال گاید گوگل آشنا کنیم و برترین ترفند‌های افزایش امتیاز لوکال گاید را معرفی کنیم. لازم به ذکر است که در صورت وجود سؤالات بیشتر در مورد راهنمای محلی گوگل یا دیگر خدمات نقشه گوگل می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته با مشاوران و متخصصان ما در افراز تک تماس حاصل فرمایید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دنبال کردن
Notify of
guest
4 نظرات ثبت شده
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رضا نبوی راد
رضا نبوی راد
آذر ۲۹, ۱۴۰۱ ۴:۰۵ ب٫ظ

میتونه واقعا منبع درآمد زایی خوبی باشه خیلی توضیحات خوبی بود ممنونم

ابوالفضل رضایی
ابوالفضل رضایی
دی ۲, ۱۴۰۱ ۱۰:۱۰ ق٫ظ

رسیدن به سطوح بالا لوکال گاید واقعا کار سخت و نشدنیه
چجوری باید ۲۰ هزار تا عکس ثبت کنم تا به لول ۱۰ برسم

h_ramezannia
h_ramezannia
Admin
پاسخ به  ابوالفضل رضایی
دی ۱۲, ۱۴۰۱ ۲:۱۵ ب٫ظ

بله درسته اما اگر نیاز دارید ما می توانیم کمکتان کنیم تا سریع تر سطح خود را در گوگل مپ افزایش دهید