جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

با گسترش تکنولوژی و مهم شدن اینترنت فروشگاه های اینترنتی در حال افزایش هستند علاوه بر تعداد زیاد فروشگاه های اینترنتی مشتریان هم ترجیح میدهند خرید های خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

این فرصت طلایی را از دست ندهید و حتما سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کنید. با طراحی سایت فروشگاهی به چندین میلیون مشتری جدید دسترسی دارید.

امکانات وب سایت فروشگاهی

طراحی واکنش‌گرا

ایجاد مگامنو

فروش انواع محصول

جستحو حرفه‎‌ای

حسابداری آنلاین

مدیریت فایل‌ها

امور مالی حرفه‌ای

درگاه پرداخت آنلاین

اعمال تخفیف

پنل مشتریان

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

طرح پایه

۱۰.۵۰۰.۰۰۰ تومان

طرح حرفه‌ای

۱۶.۵۰۰.۰۰۰ تومان

طرح تخصصی

۲۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان

از صفر تا صد همراه شما هستیم

تولید محتوا در سایت با شبکه های اجتماعی خیلی تفاوت دارد و توجه داشته باشید که بحث تولید محتوا را خیلی ساده نگیرید. محتوا های سایت میتوانند اینده کسب کار شما را تغییر دهد و کسب کار شما را متحول کنند، شما اگر محتوا در سایت خود نداشته باشید هرگر موتور های جستجو سایت شما را در نتایج نمایش نمیدهند و کسب کار شما شکست خواهد خورد. تولید محتوا در سایت باید طبق اصول پیش برود و نباید هرگر کپی یا بی کیفیت باشد، اگر شما محتوا خوبی در سایت خود نداشته باشید ممکن است نتیجه معکوس باشد و نمره منفی از گوگل دریافت کنید.

خدمات گوگل مپ افراز تک

خدمات گــــــــــوگل مپ

ارائه خدمات گوگل مپ و ثبت مکان در گوگل مپ

خدمات تولید محتوا افراز تک

خدمات تولید محتـــــــــوا

ارائه خدمات تولید محتوا ریپورتاژ افراز تک

خدمات طراحی سایت افراز تک

طراحی سایت فروشگاهی

ارائه خدمات طراحی سایت فروشگاهی

سوالات متداول

چرا باید برای طراحی سایت فروشگاهی اقدام کنیم؟

امروزه، اینترنت به بخش بسیار مهمی از زندگی انسان‌ها تبدیل شده است و روزانه میلیاردها جستجو در موتور گوگل انجام می‌شود. به همین دلیل، کسب‌وکارها باید از پتانسیل موجود در این فضا برای رشد خود استفاده کنند.

آیا طراحی سایت فروشگاهی بر فروش اثر می‌گذارد؟

یکی از مهمترین مزیت‌های طراحی سایت فروشگاهی افزایش مشتریان است. زیرا کاربران در هر ساعتی و از هر نقطه‌ای می‌توانند کالاهای خود را سفارش دهند و محدودیت‌های فروش به طور کامل از بین می‌روند.

چه عواملی در طراحی سایت فروشگاهی مهم هستند؟

در طراحی سایت فروشگاهی مواردی از جمله قالب مناسب، سرعت و امنیت بالا بسیار مهم هستند و به تعامل کاربران با سایت کمک می‌کنند.

آیا سایت شرکتی باید ریسپانسیو باشد؟

با توجه به این موضوع که امروزه بیش از ۸۰ درصد کاربران از طریق گوشی‌های تلفن همراه وارد اینترنت می‌شوند، ریسپانسیو بودن سایت بسیار مهم است و بر میزان فروش اثر می‌گذارد.

چرا گرافیک سایت در طراحی سایت فروشگاهی مهم است؟

گرافیک سایت با توجه به ماهیت محصولی که در سایت فروشگاهی به فروش می‌رسد تعیین می‌شود و اگر هوشمندانه انتخاب شود نرخ تبدیل را به میزان چشمگیری افزایش می‌دهد.

در طراحی سایت فروشگاهی باید به روش پرداخت توجه کنیم؟

با توجه به این موضوع که مبنای اصلی سایت‌های فروشگاهی فروش است، باید روش پرداخت امن و سریعی در سایت وجود داشته باشد.

طراحی سایت فروشگاهی

جهت ارتباط فوری با مشاوران افراز تک و درخواست طراحی سایت فروشگاهی می توانید از طریق دکمه زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

جهت ارتباط فوری با مشاوران افراز تک و درخواست طراحی سایت فروشگاهی می توانید از طریق دکمه زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید. طراحی سایت فروشگاهی می توانید از طریق دکمه زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

جهت ارتباط فوری با مشاوران افراز تک و درخواست طراحی سایت فروشگاهی می توانید از طریق دکمه زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

مشاوره رایگان

متخخصان و مشاوران آژانس دیجیتال مارکتینگ افراز تک آماده هستند به صورت ۲۴ ساعته در تمامی طول هفته پاسخگو به سوالات و پرسش های شما باشند. با پر کردن فرم زیر پشتیبانان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار می کنند.

آموزش تولید محتوا

مقالات آموزشی

خدمات طراحی سایت فروشگاهی

خدمات طراحی سایت فروشگاهی

برای تماس و ارائه خدمات فرم زیر را پر کنید