خدمات

تولید محتوا

افراز تک

محتوا امروزه به واژه‌ای تبدیل شده است که بیش از گذشته به گوش‌ها برخورد می‌کند و وجود آن برای کسب‌و‌کار‌های اینترنتی روزانه اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و به‌طور کلی هر صفحه‌ای در اینترنت برای دریافت کاربران و ترافیک بیشتر نیازمند به محتوا بیشتر و صد البته جامع‌تر می‌باشد.
در دنیای امروزه بخش زیادی از کسب‌و‌کار‌ها برای حضور بهتر در دنیای اینترنت و به خصوص کسب نتایج برتر در موتور‌های جستجوگر به خصوص گوگل نیازمند به محتوا‌های بیشتر می‌باشند و همین موضوع اهمیت تولید محتوا را بیشتر می‌کند. آژانس دیجیتال مارکتینگ افراز‌تک امروزه با تلاش‌های بسیار فراوان و رزومه‌ای درخشان آماده ارائه خدمات تولید محتوا برای کسب و کار‌های مختلف اینترنتی می‌باشد.

جذب مشتری

اگر بتوانید محتوا جذاب و مفید برای بازدید کنندگان سایت خود تولید کنید مشتری‌های شما افزایش میابند و فروش بیشتری خواهید داشت.

افزایش رتبه در گوگل

محتوا یکی از موثر‌ترین روش‌های افزایش رتبه در گوگل است و شما با تولید محتوا می‌توانید در رتبه های اول گوگل باشید.

برند سازی

اگر محتوا خوب و حرفه‌ای داشته باشید افراد محتوا شما را کپی خواهند کرد و بازنشر می‌دهند، این بین برند‌سازی برای شما اتفاق خواهد افتاد.

چرا تولید محتوا برای وب سایت ما مهم است؟

تولید محتوا در سایت با شبکه‌های اجتماعی خیلی تفاوت دارد و توجه داشته باشید که بحث تولید محتوا را خیلی ساده نگیرید. محتوا‌های سایت می‌توانند آینده کسب‌و‌کار شما را تغییر دهد و کسب‌و‌کار شما را متحول کنند، شما اگر محتوا در سایت خود نداشته باشید هرگر موتور‌های جستجو سایت شما را در نتایج نمایش نمی‌دهند و کسب‌و‌کار شما شکست خواهد خورد. تولید محتوا در سایت باید طبق اصول پیش برود و نباید هرگر کپی یا بی‌کیفیت باشد، اگر شما محتوا خوبی در سایت خود نداشته باشید ممکن است نتیجه معکوس باشد و نمره منفی از گوگل دریافت کنید.

خدمات گوگل مپ افراز تک

خدمات گــــــــــــــــــــوگل مپ

ارائه خدمات گوگل مپ و ثبت مکان در گوگل مپ

خدمات تولید محتوا افراز تک

تولید محتـــــــــــــوا ریپورتاژ

ارائه خدمات تولید محتوا ریپورتاژ افراز تک

خدمات طراحی سایت افراز تک

طراحی سایت فروشگاهی

ارائه خدمات طراحی سایت فروشگاهی

تولید محتوا متنی

همان چیزی که هر سایتی

به آن نیازمند است

در این مرحله عملکرد رقبای شما در حوزه محتوا رو بر اساس چندین معیار استاندارد، ارزیابی می‌کنیم و جایگاه شما نسبت به هر کدام از رقبا را روی نمودار به تصویر می‌کشیم. این مورد به شما کمک می‌کند که شکاف بین عملکرد رقبا و نیاز مخاطب را به عنوان یه فرصت ایده‌آل تشخیص دهید و دقیقا بدونید که قراره با صرف چقدر هزینه و زمان به آن جایگاه برسید.

مشتریان ما

در این مرحله عملکرد رقبای شما در حوزه محتوا رو بر اساس چندین معیار استاندارد است.

آکادمی بالاتر
استودیو ایده پردازان
مرکز مشاوره باتو 24

سوالات متداول

آیا بازاریابی محتوا به افزایش فروش کمک می‌کند؟

زمانی که استراتژی‌های محتوایی برای یک سایت تعیین می‌شوند محتوا به گونه‌ای تاثیرگذار و هدفمند تولید می‌شود. این امر سبب می‌شود تا مخاطبان ارتباط بهتری را با محتوا برقرار کنند و همین امر تعامل کاربران با سایت را افزایش می‌دهد و به طور مستقیم بر فروش اثر می‌گذارد.

آیا بازاریابی محتوا تنها به محتوای متنی می‌پردازد؟

بهتر است بدانید در بازاریابی محتوا انواع محتواها از جمله متن‌ها، ویدئوها، اینفوگرافی‌ها، اسلایدها، PDF ها، وبلاگ‌ها، مقالات، پادکست‌ها، کتاب‌های الکترونیکی، وبینارها گنجانده می‌شوند و هدف از تولید آنها رشد سایت است.

هر چند وقت یکبار محتوا باید تولید شود؟

پاسخ به این سوال به شرایط سایت بستگی دارد. اما به طور متوسط باید در طول هفته دو محتوا برای سایت تولید شود.

بازاریابی محتوا چیست؟
بازاریابی محتوا یک روش استراتژیک برای تولید محتوای متناسب با نیازهای کاربر است. در این روش، کلمات کلیدی و موضوعات مناسب بر اساس شناخت کاربران انتخاب می‌شوند و می‌توانند نقش موثری در رشد سایت داشته باشند. بازاریابی محتوا مزایای زیادی را برای کسب‌وکارها به همراه دارد که از مهمترین آنها می‌توان به جلب اعتماد کاربران، آگاهی از برند و سئو سایت اشاره کرد.
استراتژی محتوا چگونه تعیین می‌شود؟

در تعیین استراتژی محتوا باید به این سوالات پاسخ داده شود: مخاطبان شما کیستند و چه نیازهایی دارند؟! آیا باید از لحن دوستانه استفاده کنید و یا لحن شما باید رسمی باشد؟! پاسخ به این سوالات باعث می‌شود تا استراتژی‌ها هدفمند باشند و سایت در مسیر رشد قرار گیرد.

آیا ایجاد وبلاگ در سایت مهم است؟

به طور کلی، ایجاد وبلاگ باعث می‌شود ترافیک سایت افزایش پیدا کند و نقش موثری در بهبود سئو سایت دارد.

درخواست مشاوره

ما در افراز تک بسته‌های تولید محتوا را مناسب برای انواع کسب کار‌ها ایجاد کردیم که بتوانید نیاز های خود را رفع کنید. اگر بسته مناسب برای کسب‌وکار خود را پیدا نکردید می‌توانید از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!!