جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
خدمات تولید محتوا ویدیویی

تولید محتوا ویدیویی

خدمات ویدئو مارکتینگ

ویدیو یکی از خارق‌العاده‌ترین روش‌هایی است که به دیدن شدن برند شما کمک می‌کند و امروزه به عنوان یکی از کارآمدترین روش‌های بازاریابی شناخته شده است.

مغز انسان واکنش شگفت‌آوری به ترکیب نور، صدا و حرکت می‌دهد و این امر باعث می‌شود پیامی که از آن ویدیو ارسال می‌شود بیشتر در ذهن مخاطبان باقی بماند.

باید بدانید تولید محتوا ویدیویی ساده‌ترین روش برای تعامل با مشتریان است. شاید این فرصت هرگز برای شما پیش نیاید با مشتریان خود در یک محیط حاضر شوید و رودرو صحبت کنید! نگران نباشید. ویدیو دقیقا این حس را در مخاطبان‌تان به وجود می‌آورد و بر این اساس بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا تولید محتوای ویدیویی را یکی از استراتژی‌های مهم بازاریابی خود می‌دانند.

 

فرایند تولید محتوا ویدیویی

در این بخش مراحل مختلفی که برای تولید محتوا ویدیویی طی می‌کنید را توضیح داده‌ایم.

مشاوره رایگان و ثبت سفارش

در مرحله اول می‌توانید از ما مشاوره رایگان برای این موضوع دریافت کنید و بعد سفارش خود را ثبت کنید.

پیش تولید

مرحله پیش تولید باید سناریو خود را مشخص کنید و آمادگی داشته باشید تا ضبط ویدیو را بهتر انجام دهید.

آماده سازی تجهیزات و ضبط

در این مرحله تیم ما تجهیزات حرفه ای را آماده سازی می کند تا بتوانیم خدمات عالی به شما ارائه دهیم.

تدوین ویدیو ها

بعد از تمامی فرایند‌ها تدوین ویدئو را با به کار گیری افراد متخصص انجام می‌دهیم تا نهایت کیفیت را تجربه کنید.

انتشار ویدیو

در آخرین مرحله هم انتشار ویدئو را انجام می‌دهیم که در کانال‌های مد نظر شما ارسال شود

اهمیت ویدیو مارکتینگ در تبلیغات

تولید محتوای ویدیویی ابزار قدرتمندی برای معرفی برند شما به مخاطبان است. بر اساس آمار بدست آمده از شبکه‌های اجتماعی، ویدیو باعث می‌شود ارتباط مخاطبان با برند تقویت شود و در نتیجه آنها نام برند را برای مدت طولانی به ذهن می‌سپارند. محتوای ویدیویی در صورتی که بر اساس اصول و استانداردها طراحی شود توسط گروه زیادی از مخاطبان دیده می‌شود و این مسئله به آگاهی از برند کمک می‌کند. ویدیو قابلیت اشتراک‌گذاری دارد و می‌توان از آن برای کمپین‌های هدفمند و بزرگ بازاریابی استفاده کرد. دیجیتال مارکترها بر این عقیده هستند تولید ویدیو اثر مثبت، مستقیم و شگفت‌آوری بر فروش دارد و می‌تواند تضمین‌کننده نرخ بالای بازگشت سرمایه باشد.

نمونه تولید محتوا افراز تک

با همکاری استودیو ایده پردازان

تولید محتوا ویدیویی برای مرکز بیزینس کوچینگ

تولید محتوا ویدویی جناب آقای کامران یار احمدی

تولید دوره آموزشی ویدویی برای آکادمی نووا

تولید محتوا ویدویی جناب آقای میلاد فسائی

تولید محتوا ویدویی برای آکادمی نووا

سوالات متداول

قیمت تولید محتوای ویدیویی چقدر است؟

با توجه به اهمیت بسیار بالا تولید محتوا ویدیویی باید دقت داشته باشید که هزینه‌های بیشتری هم به نسبت تولید محتوا متنی سایت دارد.

هزینه تولید محتوا ویدویی با توجه به خواست و نیاز های شما تامین می شود و نمی توان یک قیمت تولید محتوای ویدویی به صورت ثابت داشت که بتوانیم آن‌را به شما ارائه دهیم به همین دلیل باید نیاز‌های خود را به ما اعلام کنید.

اگر نیاز به این خدمات دارید و می خواهید اطلاعات بیشتری درباره تعرفه تولید محتوا ویدویی داشته باشید می‌توانید از مشاوره رایگان افرازتک استفاده کنید.

آیا تولید محتوای ویدیو اینستاگرام هم انجام میدید؟

تولید محتوای ویدیو اینستاگرام یکی از مهم‌‌ترین مواردی است که باید ادمین‌های اینستاگرامی و کسب‌و‌کار‌های این چنینی به آن دقت داشته باشند تا بتوانند با استفاده از ویدیو مارکتنیگ رشد بسیار خوبی را تجربه کنند.

افرازتک با خدمات تولید محتوای ویدویی خود می‌تواند به شما کمک کند که شما با بهترین تجهیزات و امکانات ممکن تولید محتوای ویدیو اینستاگرام خود را انجام دهید.

اموزش تولید محتوا ویدیویی هم دارید؟

خیر ما در افرازتک فعلا تصمیمی برای آموزش نداریم و سعی داریم با به کار گیری متختصص‌های این زمینه خدمات عالی را به شما ارائه دهیم تا بتوانید از این طریق کسب‌و‌کار خود را رشد دهید و از اهمیت ویدئو مارکتینگ برخودار باشید.

ایده برای تولید محتوا ویدیویی هم ارائه میدید؟
ما سعی می کنیم برای این که تولید محتوا ویدیویی شما به خوبی پیش برود یک سری ایده‌هایی که داریم را ارائه دهیم تا از آن‌ها استفاده کنید و ویدیو‌های بسیار بهتری داشته باشید و این ویدی‌ها بتوانند برای شما بیشترین تاثیر را بگذارند.
 
برای ویدئو مارکتینگ از خدمات شما می توانیم استفاده کنیم؟
اگر قصد دارید از ویدئو مارکتینگ استفاده کنید و با استفاده از این روش بازاریابی عالی برای خود داشته باشید می‌توانید از خدمات تولید محتوا ویدیویی ما استفاده کنید که بسیار عالی است و ما سعی داریم با بیشترین کیفیت و بهترین قیمت این خدمات را به شما ارائه دهیم.
تا‌کنون تجربه زیادی در این زمینه داشته‌ایم و پروژه‌های مختلفی که برای ویدیو مارکتینگ بودند توانسته‌اند با خدمات کیفیت کمپین‌های خود را افزایش دهند و همین باعث شده است که تاثیر زیادی از این بابت ببیند.
 

بدون هیچ تردیدی از ما مشاوره بگیرید!

هر سوالی در این زمینه دارید و یا می‌خواهید سفارش خود را ثبت کنید، از طریق فرم زیر اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما سریعا با شما ارتباط برقرار کنند.