جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تولید محتوا سوشال

خدمات بی‌نظیر تولید محتوا افراز تک در سوشیال مدیا

همان‌قدر که وجود وب‌سایت برای حضور در دنیای دیجیتال مارکتینگ ضروری و الزامی است، وجود صفحات در شبکه‌های مجازی مختلف مانند اینستاگرام، توییتر، یوتیوب و… بسیار لازم می‌باشد. گرچه به‌طور کلی سوشال یا سوشیال مدیا نسبت به سایت دارای مزایا و معایبی می‌باشد اما حضور در این شبکه‌ها می تواند سود بسیاری را برای صاحبان کسب‌و‌کار ‌ها داشته باشد.

هر کسب‌و‌کاری برای حضور در سوشال مدیا نیازمند به محتوا خوب و بهینه متناسب با شبکه اجتماعی خاصی می‌باشد که تولید محتوا سوشال مدیا یکی دیگر از خدمات تولید محوا افراز تک می‌باشد که امروزه آماده ارائه خدمات در این زمینه می‌باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تولید محتوا شبکه‌های اجتماعی می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته با مشاوران ما در تماس باشید.

خدمات تولید محتوا سوشال مدیا

عموما در سوشال مدیا، محتوا در دسته های ارائه آموزش، محصول یا خدمات تولید می‌شود. تولید محتوا در زمینه های نام برده بخشی از مهم‌ترین خدمات افراز تک محسوب می‌شود که البته در این زمینه‌ها نمونه کارهای موفق و بی‌نظیری قابل مشاهده است.

تولید محتوا آموزشی

محتوا آموزشی در سال‌های گذشته طرفداران زیادی را جذب کرده است و وجود این محتوا‌ها در شبکه‌های مجازی باعث می‌شود، افراد و دنبال کنندگان زیادی جذب صفحات شوند.

تولید محتوا خدماتی

اولین قدم برای ارائه خدمات، تولید محتوا مناسب برای آن خدمات می‌باشد تا بتواند کاربران را به خوبی جهت استفاده از آن‌ها سوق دهد. تولید محتوا خدمت محور از دیگر خدمات افراز‌تک است.

تولید محتوا محصول

محتوا محصول باید با روش‌هایی تولید شود که بتواند افراد را به خرید محصول سوق داد و مزایا و معایب محصول کاملا در آن قابل مشاهده باشد تا کاربران بتوانند بهتر انتخاب یا مقایسه کنند.

اهمیت تولید محتوا سوشال

همان‌طور که می‌دانید استفاده از سوشال مدیا می‌تواند در زمینه مارکتینگ و برندینگ به کسب‌و‌کار ها کمک زیادی بکند و تولید محتوا که خود اولین قدم برای برندینگ می‌‌باشد در سوشال مدیا بسیار پر اهمیت است.

یک صفحه داخل هر شبکه مجازی در دنیای اینترنت بدون محتوا دارای هیچ ارزشی نمی‌باشد و این تولید محتوا است که به صفحات چه داخل سایت یا چه داخل شبکه‌های اجتماعی اعتبار می‌بخشد. وجود محتوا ها در صفحات باعث می‌شود علاقه‌مندان به موضوع محتوا به صفحه دسترسی پیدا کنند و از محتوا‌های آن اعم از آموزشی، خدماتی یا حتی محصولات استفاده نمایند.

در ضمن ناگفته نماند با کمک محتوا می‌شود کاربران و مخاطبان را به سوی مطلبی سوق داد تا علاوه بر منافع مخاطب، اهداف محتوا ثمر داشته باشد. برای کسب  اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تولید محتوا سوشال می‌توانید از طریق دکمه زیر با مشاوران افرازتک در ارتباط باشید.

سوالات متداول

در زبانه های زیر سعی کرده‌ایم به مهم‌ترین سوالات شما در زمینه تولید محتوا سوشال پاسخ دهیم.

تولید محتوا سوشال شامل چه نوع محتوایی است؟

به طور کلی محتواها در سه دسته بصری، صوتی و متنی تولید می‌شوند که تولید محتوا سوشال افراز تک نیز برای سوشال مدیا متناسب با اهداف و نظرات کارفرما می‌تواند در هر دسته انجام شود.

تولید محتوا سوشال مدیا چقدر نیازمند زمان است؟

لازم است برای رسیدن به این سوال اول از همه با مشاوران افراز تک ارتباط برقرار کنید. همچنین به طور کلی با وجود متخصصان تولید محتوا در مجموعه افراز تک محتوا ها در سریع ترین زمان ممکن تولید می شوند و برای شما ارسال می‌شوند.

آیا تولید محتوا برای اینستاگرام در زمینه سوشال است؟

مهم ترین شبکه اجتماعی در کشور ایران بی شک اینستاگرام است. اینستاگرام به دلیل دارای پتانسیل های زیادی که برای کسب و کار ها دارا می باشد، محبوبیت زیادی را به دست آورده است. تولید محتوا در اینستاگرام نیز به صورت پست، استوری و ریلز از خدمات اصلی افراز تک به شمار می رود.

آیا محتوا تولید شده طبق الگوریتم های سوشال مدیا است؟

محتواهایی که توسط متخصصین افراز تک تولید می شوند کاملا طبق الگوریتم های سوشال مدیا می باشند. متخصصان ما سعی می کنند با توجه به نیاز شما و چگونگی اشتراک گذاری های شما، محتوایی بهینه را برای شما تولید کنند.

نظرات دیگران در مورد

همکاری با افراز تک

رسالت اصلی افرازتک رضایت مشتریان است و همیشه سعی داریم این موضوع را در اولیت‌های کاری خود قرار دهیم.

در این بخش می‌توانید نظرات مختلف مشتریان ما را مشاهده کنید.

تعرفه ماهانه تولید محتوا سوشال مدیا

تعرفه محبوب ترین پکیج‌های تولید محتوا سوشال مدیا

پکیج برنزی

تولید محتوا سوشال مدیا

پکیج برنزی تولید محتوا سوشال مدیا افراز تک یک پکیج به صرفه در عین حال باکیفیت برای شروع و فعالیت در انواع سوشال است.

۳.۲۹۹.۰۰۰    تومان

پکیج نقره‌ای

تولید محتوا سوشال مدیا

پکیج نقره‌ای تولید محتوا سوشال افراز تک، پکیجی حرفه ای در زمینه تولید محتوا سوشال و دریافت سوشال سیگنال های با کیفیت می‌باشد.

۵.۲۹۹.۰۰۰    تومان

پکیج طلایی

تولید محتوا سوشال مدیا

پکیج نقره‌ای تولید محتوا سوشال افراز تک، پکیجی حرفه ای در زمینه تولید محتوا سوشال و دریافت سوشال سیگنال های با کیفیت می‌باشد.

۸.۲۹۹.۰۰۰    تومان

مشاوره رایگان

متخخصان و مشاوران آژانس دیجیتال مارکتینگ افراز تک آماده هستند به صورت ۲۴ ساعته در تمامی طول هفته پاسخگو به سوالات و پرسش های شما باشند. با پر کردن فرم زیر پشتیبانان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار می کنند.

ثبت سفارش تولید محتوا سوشال

خدمات تولید محتوا سوشال افراز تک

برای تماس و ارائه خدمات فرم زیر را پر کنید