جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
افزایش امتیاز لوکال گاید

افزایش امتیاز لوکال گاید

همانطور که در مقاله معرفی لوکال گاید به آن پرداختیم، این برنامه از سمت شرکت گوگل توسط گوگل مپ معرفی شده است و قصد دارد با استفاده از این برنامه به کاربران خود اعتبار دهد. لوکال گاید براساس فعالیت افراد به آن‌ها امتیاز می‌دهد و اعتبار آن‌ها را افزایش می‌دهد. با افزایش امتیاز لوکال گاید سطح افراد بالاتر می‌رود و می‌توانند در نقشه گوگل تغییرات بهتری را انجام دهند.

فعالیت‌هایی مانند اضافه کردن تصاویر برای لوکیشن‌ها، ثبت نظر، پاسخ به سؤالات کاربران درباره لوکیشن‌های مختلف، ثبت ویدئو و… در نقشه گوگل به افراد امتیاز می‌دهد. هرچقدر فعالیت‌ها بیشتر انجام شود، سطح لوکال گاید بالاتر می‌رود.

فعالیت ‌های افراز تک جهت افزایش امتیاز لوکال گاید

راهنمایان محلی افراز تک برای افزایش لول لوکال گاید فعالیت‌هایی را انجام می‌دهند که مورد پسند گوگل است و در افزایش امتیاز لوکال گاید تأثیر بالایی دارد. لازم به ذکر تمامی این فعالیت‌ها به صورت یونیک می‌باشد.

ثبت تصویر

برای افزایش امتیاز در برنامه لوکال گاید، ثبت تصاویر بسیار مهم است که توسط متخصصین افراز تک به صورت کاملا اصولی انجام می‌شود.

ثبت ویدئو

پس از ثبت تصویر، ثبت ویدئو در لوکیشن ها می تواند بسیار امتیاز خوبی داشته باشد و اعتبار راهنما محلی را بالا ببرد.

پاسخ دهی به سوالات

پاسخ دهی به سوالات که در بخش سوالات هر لوکیشن وجود دارد، می تواند امتیاز خوبی را جمع کند و موثر واقع شود.

ثبت لوکیشن

ثبت لوکیشن های جدید در برنامه نقشه گوگل از دیگر روش های مهم و حرفه‌ای کسب امتیاز برای لوکال گاید می‌باشد.

ثبت نظر

ثبت هر نظر برای هر لوکیشن می تواند ۱۰ الی ۲۰ امتیاز داشته باشد و همچنین تعامل اکانت را در لوکال گاید بالا ببرد.

ثبت رتبه

رتبه دهی بین ۱ تا ۵ از دیگر روش های کسب امتیاز در برنامه لوکال گاید می باشد که البته تنها ۱ امتیاز را بابت این فعالیت به افراد می‌دهد.

خدمات افزایش لول لوکال گاید

هرچه سطح و لول لوکال گاید افراد بیشتر باشد، آن‌ها نزد گوگل اعتبار بیشتری دارند و می‌توانند اصلاحات را به طور سریع‌تر در نقشه گوگل انجام دهند. برای مثال اگر از امتیاز کمی در گوگل مپ برخوردار باشید، باید برای ثبت مکان در گوگل مپ چندین ساعت منتظر بمانید تا گوگل بررسی کند ایا می‌تواند تغییرات شما را بپذیرد یا خیر!

همچنین افرادی که از امتیاز کمی در راهنمای محلی گوگل برخوردار هستند، نمی‌توانند با نظر خود و فعالیت‌های خود، رتبه یک لوکیشن را ارتقا دهند و تغییراتی مانند تغییر آدرس وب سایت یا شماره تلفن را در لوکیشن انجام دهند. برای اینکه بتوان تغییرات را به راحتی در گوگل مپ انجام داد، بایستی از سطح بالایی در راهنمای محلی گوگل برخوردار باشید.

رسیدن به لول‌های بالا در لوکال گاید البته گرچه با این فعالیت‌ها امکان‌پذیر می‌باشد، اما نیازمند وقت بسیاری است. اگر شما از آن دسته افراد پر مشغله هستید که نمی‌توانید این کار را خود انجام دهید، می‌توانید از خدمات افزایش امتیاز لوکال گاید و خدمات گوگل مپ افراز تک استفاده کنید.

افزایش سطح لول لوکال گاید
فرم افزایش امتیاز لوکال گاید

آژانس تبلیغاتی افراز تک

برای تماس و ارائه خدمات فرم زیر را پر کنید