جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خدمات گوگل مپ

کسب و کار خود را در نقشه گوگل نشان دهید

گوگل مپ که از سال ۲۰۰۵ به صورت رسمی فعالیت خود را به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزار‌های گوگل آغاز کرد، رفته رفته امکاناتی را خلق نمود که برای کسب و کار‌های آنلاین و حتی کسب و کار‌های سنتی بسیار مفید و ارزشمند بوده‌اند و امروزه وجود مکان یا لوکیشن هر کسب و کار در این نقشه دوست داشتنی بسیار مهم و با ارزش است. خدمات گوگل مپ که از مهم‌ترین و ارزنده‌ترین خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ افراز تک است که در حوزه نقشه گوگل توسط متخخصان و راهنمایان سطح بالای محلی گوگل انجام می‌شود.
برای مشاوره بیشتر و انجام خدمات گوگل مپ می‌توانید از طریق دکمه زیر یا فرم ثبت سفارش که در پایین همین صفحه قرار گرفته است، می‌توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

خدمات گوگل مپ چیست؟

اگر دقت کرده باشید، اگر در گوگل موادغذایی، مراکز درمانی، مراکز بهداشتی یا هر نوع خدمات دیگری را جستجو کنید، موتور جستجوگر گوگل قبل از اینکه وب سایت‌های مختلف را به عنوان نتایج خود نشان دهد، ابتدا مکان‌های ثبت شده در گوگل مپ را به عنوان نتایج خود نشان می‌دهد.
همین موضوع نشان دهنده اهمیت وجود ثبت لوکیشن در گوگل مپ می‌باشد. ثبت لوکیشن بهینه و کاملاً صحیح در گوگل مپ تا به الان توانسته است به کسب و کار‌های بسیار زیادی را متحول کند و مشتریان آنان را بیشتر کند. خدمات گوگل مپ افراز تک نیز در راستای نیاز مشتریان و کسب و کار‌ها در گوگل مپ با متخصصان این زمینه و دارای سطح لوکال گاید بالا، اماده خدمت‌رسانی به کاربران خود می‌باشد.

انواع خدمات گوگل مپ

ثبت مکان در گوگل مپ

اولین قدم برای شروع کسب درآمد و وجود در نتایج این نقشه، ثبت مکان در گوگل مپ می‌باشد. ثبت مکان در گوگل مپ توسط متخصصان افراز تک با سطح لوکال گاید ۸، ۹ و ۱۰ انجام می‌شود.

اصلاح مکان در گوگل مپ

به دلیل وجود برخی از مشکلات هنگام ثبت نقشه در گوگل و دیگر اتفاقات ممکن است لوکیشن ثبت شده نیازمند به اصلاح داشته باشد که از مورد نیز از زیر مجموعه خدمات گوگل مپ افراز تک محسوب می‌شود

همانطور که سایت‌ها در نتایج گوگل برای به دست آوردن رتبه‌های بالاتر نیازمند به سئو و بهینه‌سازی می‌باشند، مکان‌های ثبت شده در گوگل مپ نیز باید برای رسیدن به نتایج برتر مطابق الگوریتم‌ها بهینه شود.

افزایش رتبه مکان در گوگل مپ

مکان‌ها در نقشه گوگل و نتایج گوگل مپ بایستی برای رسیدن به رتبه برتر با یکدیگر رقابت کنند. برای رسیدن به نتایج برتر بایستی طبق الگوریتم‌های گوگل مپ بر روی لوکیشن‌ها فعالیت انجام شود تا بازخورد داشته باشد.

افزایش امتیاز لوکال گاید

لوکال گاید یکی از برنامه‌های ارائه شده توسط گوگل مپ است که اعتبار افراد را براساس فعالیت آن‌ها مشخص می‌کند. افرادی که در لوکال گاید گوگل امتیاز بیشتری داشته باشند، می‌توانند ثبت مکان‌های ارزشمند‌تری را داشته باشند و تغییرات را بهتر اعمال کنند.

تولید نظر و سوال برای مکان

بخش نظرات و سؤالات از مهم‌ترین بخش‌هایی است که جایگاه لوکیشن را در گوگل مپ و نتایج گوگل مشخص می‌کند. تولید محتوا سئو شده برای سؤالات و نظرات از دیگر خدمات گوگل مپ افراز تک محسوب می‌شود.

نظرات دیگران در مورد

خدمات گوگل مپ

با وجود متخصصان و راهنمایان محلی گوگل در تیم خدمات گوگل مپ افراز تک، توانسته ایم در این نوع خدمات مانند دیگر خدمات سربلند باشیم و خدمات بسیار خوب و ارزشمندی را با بهترین نوع کیفیت و پشتیبانی به کاربران و مشتریان خود ارائه دهمیم.

سوالات متداول

آیا خدمات گوگل مپ محدود به تهران می‌شود؟

خیر خدمات مختلف گوگل مپ که توسط افراز تک انجام می‌شود دارای محدودیت جغرافیایی نمی‌باشد و خدمات در هر کجای ایران قابل ثبت و ارائه است.

آیا این خدمات پشتیبانی نیز دارند؟

لازم به ذکر است تمامی خدمات افراز تک دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشند و مشاوران ما در تمامی ساعات روز آماده شنیدن صدا شما هستند.

ثبت مکان و اصلاح مکان در گوگل مپ چقدر به زمان نیاز دارد؟

لازم است خدمات ثبت مکان در گوگل مپ و همچنین تغییرات در لوکیشن بین یک ساعت تا ۴۸ ساعت ممکن است طول بکشد که به عوامل مختلفی بستگی دارد.

سئو گوگل مپ شامل چه مواردی می‌شود؟
به طور کلی سئو گوگل مپ شامل خدماتی می‌شود که رتبه مکان شما را در بین رقیبان خود افزایش می‌دهد. خدمات این دسته شامل تولید محتوا نظرات، سؤالات و پاسخ‌ها می‌شود. همچنین بخشی از موارد دیگر صرف ریپورتاژ دهی به لوکیشن شما می‌باشد که می‌تواند تأثیر بسزایی در رتبه مکان شما داشته باشد.
خدمات افزایش امتیاز و لول لوکال گاید چگونه انجام می‌شود؟
در این دسته از خدمات گوگل مپ، ‌ایمیل متصل شده به گوگل مپ شما به پرسنل ها‌امانت داده می‌شود و با فعالیت مستمر و البته بهینه مجموعه افراز تک امتیاز لوکال گاید می‌تواند در کمتر از ۳۰ روز به لول ۱۰ برسد. 
آموزش‌های گوگل مپ

مقالات آموزشی

سئو محلی چیست؟

سئو محلی یا لوکال سئو چیست؟

سئو محلی یک از جنبه‌های سئو سایت است که به کسب‌‍ و کارتان کمک خواهد کرد که در جست و جو‌های محلی گوگل رتبه کسب کنید و همچنین لوکال سئو به کسب و کار‌های محلی اجازه می‌دهد تا خدمات و سرویس‌های خود را به مشتریان محلی در کمترین زمان ممکن ارائه نمایند.

ادامه مطلب »
معرفی الگوریتم کبوتر

معرفی الگوریتم کبوتر گوگل و فواید آن برای کسب‌وکارها

در این مقاله به بررسی کامل رفتار ها و اهداف تمرکز الگوریتم کبوتر گوگل پرداخته ایم. این الگوریتم می‌تواند اهمیت بسیار زیادی برای کسب و کارهای محلی داشته باشد که در این مقاله به ذکر آن‌ها نیز پرداخته‌ایم.

ادامه مطلب »

آژانس تبلیغاتی افراز تک

برای تماس و ارائه خدمات فرم زیر را پر کنید