جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

با داشتن وب سایت کسب کار خود را متحول کنید

تحول کسب وکار با داشتن وب سایت

امروزه با وضعیت گسترش اینترنت و کسب کار های آنلاین یکی از راه هر موفقیت هر شخص، شرکت و یا فروشگاه فیزیکی طراحی وب سایت و حضور داشتن در این دنیای بی انتهای اینترنتی است، شما با داشت وب سایت کسب کار خود را متحول میکنید! کاربران اینترنت هر روزه در حال افزایش هستند و افراد هم اکثر وقت های خود با اینترنت میگذرانند، دیگر حضور در کسب کار ها در فضای اینترنتی و موتور های جستجو یک مزیت به حساب نمی آید و در واقع داشتن وب سایت یکی از الزامات است که شما اگر میخواهید موفق شوید و به صورت جدی با درآمد بسیار ویژه فعالیت داشته باشید حتما وب سایت میتواند کسب کار شما را متحول کند.

در این مقاله میخواهیم به شما توضیحاتی درباره طراحی وب سایت دهیم و تمامی مزیت های یک سایت خوب را برای شما بیان کنیم که بتوانید تصمیم بگیرید که میخواهید موفق شوید یا خیر، اگر قصد دارید موفق شوید حتما این مقاله را بخوانید و با یک هدف شروع به طراحی وب سایت خود کنید که به درآمد های بسیار بالایی برسید.

توجه: خواندن این مقاله به افرادی که علاقه ای به فضای دیجیتالی ندارند و نمیتوانند در وب سایت خود فعالیت داشته باشند توصیه نمیشود، به این دلیل که شما باشید حتما فردی با دقت و حرفه ای در زمینه کاری خود باشید که با راهندازی وب سایت کسب کار خود را متحول کنید.

چرا باید سایت داشته باشیم؟

همیشه با افرادی که کسب کار فیزیکی دارند یا شرکت هایی دارند که از طریق اینترنت فعالیت نمیکنند صحبت میکنیم این سوال را میپرسیم که چرا شما برای کسب کار خود سایت ندارید؟ آنها هم با سوال جواب ما را میدهند و میگویند چرا باید سایت داشته باشیم؟ خیلی خب در این بخش مقاله میخواهییم به این سوال که شاید سوال شما هم باشد پاسخ دهیم که بتوانید درباره طراحی سایت کسب کار آفلاین خود تصمیم بگیرید.

مزیت های طراحی سایت

همانطور که گفتیم سایت یکی از ملزومات هر کسب کار است به این دلیل که در اینترنت میتوانید به میلیون ها کاربر دسترسی داشته باشید که به محصولات شما نیاز دارند و قصد خرید آسان محصولات شما را دارند، اگر شما در کار خود حرفه ای باشید و یک وب سایت حرفه ای برای فروش محصولات یا خدمات خود داشته باشید حتما میتوانید فروش خوبی را از طریق اینترنت ترجبه کنید، در واقع این یکی از دلایلی بود که شما باید وب سایت داشته باشید که در ادامه به دلایلی دیگر هم میپردازیم تا بتوانید بهتر به جواب سوال خود بپردازید.

یکی دیگر از دلایل داشت وب سایت این است که کاربران محدودیت زمانی و مکانی از طرف کسب کار شما را ندارند، اگر به زبان ساده تر بخواهیم توضیح دهیم این است که سایت شما به صورت ۲۴ ساعته فعال است و مثل یک فروشگاه ساعت مشخصی برای بازگشایی و بسته شدن ندارد، و هر کاربر میتواند در هر ساعتی که بخواهد با کسب کار شما آشنا شود و با محصولات شما را خریداری کند، این یکی از بهترین دلایلی میتواند باشد که شما قانع میشوید برای کسب کار خود طراحی سایت انجام دهید و شروع به فعالیت در اینترنت کنید.

مزایای داشتن وب سایت

داشتن وب سایت همانطور که گفتیم مزایای بسیار زیادی دارد، در این بخش میخواهیم به معرفی تمامی مزایای وب سایت بپردازیم، حتما در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات ویژه ای را خدمت شما قرار دهیم.

نیاز نداشتن به سرمایه

مزیت های داشتن وب سایتشما اگر بخواهید یک فروشگاه فیزیکی افتتاح کنید باید سرمایه کلان داشته باشید یا حداقل هیزنه ای که نیاز دارید به چند میلیون تومان میرسد، اما در فضای اینترنتی اینگونه نیست و شما میتوانید بدون سرمایه اولیه وب سایت خود را راهندازی کنید و فروش خود را از طریق وب سایت آغاز نمایید، همین نیاز نداشتن به سرمایه اولیه میتواند بهترین دلیل برای داشتن وب سایت برای کسب کار خود باشد، پس دیگر نیاز نیست نگران نداشتن سرمایه باشید، و میتوانید همین الان شروع به راهندازی کسب کار خود کنید و از طریق آن کسب درآمد میلیونی داشته باشید.

شما تنها هزینه یا که نیاز دارید برای اجرا کردن وب سایت خود، هزینه هاست و دامین خواهد بود، که این هزینه مابین ۱۰۰ الی ۱ میلیون تومان میتواند باشد که بستگی به کیفیت هاست و منابع زیاد سرور دارد.

دسترسی گسترده افراد به سایت

یکی دیگر از مزایای داشتن وب سایت دسترسی گسترده همه افراد در هر جای دنیا است، شما اگر یک وب سایت داشته باشید و در این فضای گسترده اینترنت حضور داشته باشید هر کسی که نیاز به محصولات شما داشته باشد میتواند به وب سایت شما مراجعه کند و سریعا خرید ها و یا فعالیت خود را در وب سایت شما انجام دهد، اما در کسب کار فیزیکی اینگونه نیست و افراد محدوده یک محله یا استان فقط فروشگاه شما را میشناسند و از شما خرید میکنند.

حتما اگر فروشگاه فیزیکی دارید در کناز آن یک فروشگاه اینترنتی هم برای خود راه اندازی کنید تا فروش های بیشتری را تجربه کنید و فروشگاه خود را به یک برند تبدیل کنید.

سهولت در دسترسی

چرا باید وب سایت داشته باشیمدسترسی افراد به وب سایت شما خیلی ساده تر از دسترسی به فروشگاه های بزرگ زنجیره ای است، مثال بزنیم، برای مثال یک فرد میخواهد یک کفش خریداری کند، باید پیاده یا با ماشین به دنبال فروشگاه های پوشاک باشد و ساعت ها در ترافیک گیر کند که در نهایت یک فروشگاه پیدا کند در بعضی مواقع هم ترافیک ها انقدر سنگین میشوند که دیگر فرد از خرید منصرف میشود و فقط میخواهد به خانه بازگردد.

اما امروزه دیگر افراد این دردسر ها را برای خود ایجاد نمیکنند و خرید های خود را به علت سهولت دسترسی به محصولات انجام میدهند، پس به همین دلیل افراد زیادی به دنبال خرید های اینترنتی هستند و اگر محصولات شما با ارزش باشد شما به راحتی میتوانید محصولات یا خدمات خود را سریعا به فروش برسانید، البته توجه داشته باشید که آغار فروش اینترنتی به همین سادگی ها هم نیست و یک سری کار های دیگر را در وب سایت خود باید انجام دهید، برای مثال شما باید وب سایت خود را سئو کنید، سئو به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو است که کمک میکند وب سایت در موتور های جستجو رتبه بگیرد، اگثر میخواهید بیشتر درباره سئو اطلاعات کسب کنید بهتر است مقاله ( سئو چیست؟ ) را مطالعه کنید.

گستردگی نوع بازاریابی!

خیلی خب به بخش جذاب مقاله رسیدیم، این بخش را با یک داستان کوچک به شما میخواهم توضیح دهم که بتوانید آنرا بهتر درک کنید پس این داستان جالب ما را از دست ندهید و با ما در این داستان همراه باشید.

من چند سال پیش حدودا سال ۱۳۹۴ بود که یک نحقیق درباره فروشگاه های اینترنتی داشتم و میخواستم درباره این فروشگاه های اینترنتی، درآمد آنها و… اطلاعات بیشتری کسب کنم، به یک سایت فروشگاهی برخوردم که کار آنها فقط فروش کفش های مجلسی بود، تحقیق زیادی درباره آن فروشگاه کردم و با مدیر فروشگاه به صورت تلفنی صحبت کردم، مدیر آن فروشگاه خیلی محترم بود و به من اطلاعات زیادی داد، کمی از صحبت من و مدیر فروشگاه گذشت که به او گفتم درآمد ماهیانه شما چقدر است؟ فکر نمیکردم به من پاسخ دهد، اما در جواب به من گفت ماهیانه بین ۱۰۰ الی ۱۵۰ میلیون تومان سود داریم، از این مبلغ حیرت زده شدم و واقعا فکر نمیکردم همچین درآمدی از این وب سایت کسب کند.

بعد از تحقیقاتم به یکی از فروشگاه های فیزیکی در یکی از بهترین فروشگاه های تهران رفتم که مشتری های زیادی داشت، من میخواستم تفاوت کسب کار های فیزیکی و آنلاین را بسنجم، پس بعد از کمی صحبت با فرد فروشنده به او گفتم در ماه درآمد شما چقدر است؟ اول او جواب درستی به من نداد و به من میگفت خوب است، من به او گفتم که در حال تحقیق هستم و تقاضای این را داشتم که درآمد خود را به من بگوید، او به من گفت درآمد ماهیانه من ۴۰ میلیون تومان است که اگر سود خالص خودم را بخواهم بگویم حدودا ۷ الی ۱۰ میلیون تومان میشود.

واقعا حیرت زده شده بودم که این فروشگاه فیزیکی با بهترین مکان پاساژ در ماه ۱۰ میلیون تومان سود دارد و یک فروشگاه اینترنتی در ماه بیش از ۱۰۰ میلیون تومان سود دارد، اما تا حالا فکر کرده اید که یکی از اصلی ترین تفاوت آنها چیست که فروش آنها را به این اندازه متغیر کرده است؟!!

کسب درآمد از طریق وب سایت

اصلی ترین تفاوت آنها گستردگی نوع بازاریابی است، یک فروشگاه فیزیکی میتواند با پخش تراکت و تبلیغات در بیلبورد ها و… نهایتا ۱۰۰۰ مشتری را به سمت خود جذب کند که خرید انجام دهند، اما در کسب کار آنلاین و وب سایت این نوع بازاریابی کاملا تفاوت دارد و نوع بازاریابی به تراکت و بیلبورد ختم نمیشود، شما اگر وب سایت خود را داشته باشید و محصولات خود را بخواهید از طریق آن به فروش برسانید میتوانید از روش دیجیتال مارکتینگ ( بازاریابی اینترنتی ) استفاده کنید، دیجیتال مارکتینگ خیلی گسترده است و از بخش های مختلفی تشکیل شده است که شما اگر به آن مسلط باشید میتوانید فروش بسیار خوبی را تجربه کنید.

برای مثال یکی از بخش های دیجیتال مارکتینگ سئو است، شما اگر بتوانید وب سایت خود را در کلمه کلیدی های موضوع وب سایت خود سئو کنید و در آنها رتبه بگیرید قطعا فروش میلیونی را تجربه خواهید کرد، در ضمن اگر به سئو مسلط نیستید و نمی توانید دیجیتال مارکتینگ را در وب سایت خود را اجرا کنید حتما پیشنهاد میکنیم از خدمات ما استفاده کنید، ما با تیمی مجرب از حرفه ای ترین افراد دیجیتال مارکتینگ میتوانیم به ما کمک کنیم که فروش وب سایت خود را متحول کنید و به یک فروشگاه بی نظیر تبدیل شوید.

افزایش اعتبار!

مزایای ویژه وب سایتشما اگر فروش خوبی در شرکت و یا فروشگاه فیزیکی خود ندارید، یکی از دلایل آن عدم اعتبار شما است، مشتریانی هستند که برای هر خرید خود شرکت و یا فروشگاه شما را اعتبار سنجی میکنند، اصلا اینطور در نظر بگیرید که خود به یک فروشگاه رفته اید که یک موبایل خریدای کنید، یکی از فروشندگان به شما موبایل های میان رده را نمایش میدهد و اطلاعاتی درباره آنها به شما ارائه میکند، اما باز هم درباره خرید خود اطمینان ندارید، ایا متوجه شده اید؟ به این دلیل است که شما هویت آن فروشگاه را در دسترس ندارید و اصلا آنها را نمیشناسید و اعتمادی به آنها ندارید که خرید خود را انجام دهید.

پس همین حس را مشتریان شما دارند و تا زمانی که نتوانید اعتبار خود را افزایش دهید و اطمینان مشتریان را جلب کنید فروش خوبی نخواهید داشت، یکی از عواملی که میتوانید اعتبار شرکت و یا فروشگاه خود را افزایش دهید داشتن وب سایت است، وب سایت میتواند اطلاعاتی درباره شما به مشتری دهد، پس با این وجود تا اینجا هویت شما مشخص شده است و مشتری متوجه است که از چه شرکت و یا فروشگاهی میخواهد خرید خود را انجام دهد، و یا اطلاعات رایگانی که در وب سایت به اختیار مشتری میگذارید میتواند در فروش شما موثر باشد به این دلیل که مشتری از متخصص بودن شما در این زمینه کاری خود اطمینان حاص میکند و دیگر نگران خرید خود نیست.

سخن پایانی:

خیلی خوب اینجا آخر مقاله است، ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما را با مزیت های وب سایت آشنا کنیم که قانع شوید و برای کسب کار افلاین و فیزیکی خود یک وب سایت حرفه راهندازی کنید و فروش خود را میلیونی افزایش دهید، قبل از شروع کسب کار خود میتوانید از ما مشاوره رایگان دریافت کنید و درباره زمینه کاری خود مشاوره بگیرید، توجه داشته باشید که اگر تصمیم گرفته اید یک وب سایت برای فروشگاه یا شرکت خود داشته باشید، فقط داشتن وب سایت کافی نیست و شما باید فعالیت مستمر در وب سایت داشته باشید که بتوانید آنرا به یک برند تبدیل کنید و فروش خوبی را تجربه کنید.

امیداوریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و ما توانسته باشیم که اطلاعات خوبی را به شما ارائه دهیم.

ارادتمند شما آژانس دیجیتال مارکتینگ افراز تک❤

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دنبال کردن
Notify of
guest
0 نظرات ثبت شده
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها