جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خدمات

سئو سایت پزشکی

پزشکان برای اینکه موفق‌تر در زمینه کاری خود پیش بروند قطعا نیاز به طراحی سایت و سئو سایت پزشکی دارند که در این مطلب به صورت کامل درباره آن اطلاعاتی را ارائه دادیم.

سئو سایت پزشکی

فهرست مطالب

انسان‌ها از زمانیکه پا بر این کره خاکی گذاشتند به سلامتی خود اهمیت می‌دادند و همواره در تلاش بودند به ارتقا سلامتی خود کمک نمایند. در چند دهه اخیر، ورود تکنولوژی به زندگی انسان‌ها به افزایش دانش پزشکی و سلامتی کمک کرده است و همین امر باعث شده است سایت‌های زیادی در زمینه پزشکی فعالیت خود را آغاز کنند. توجه به اصول سئو سایت پزشکی به موفقیت سایت‌ها و برندهای فعال در این حوزه کمک می‌نماید و زمینه را برای رشد و گسترش سلامتی در جامعه فراهم می‌سازد.

خدمات سئو سایت پزشکی

خدمات سئو سایت پزشکی شامل موارد متعددی می‌شود. همانطور که می‌دانید سایت‌های پزشکی به طور مستقیم با سلامتی انسان‌ها در تماس هستند، به همین دلیل موتور گوگل قوانین سختی را برای آنها وضع کرده است که به انسان‌ها کمک کند به منابع معتبری دسترسی داشته باشند. طراحی سایت اولین قدم برای ورود به دنیای اینترنت است و فاکتورهایی که در سایت پیاده می‌شوند می‌توانند بر سئو سایت اثر بگذارند. با توجه به تمامی این موارد، بهینه سازی سایت پزشکی تنها توسط افراد متخصص باید صورت گیرد. در ادامه به معرفی برخی از فاکتورهای مهم در سئو سایت می‌پردازیم.

لینک‌سازی

یکی از مهمترین مواردی که در سئو سایت پزشکی اهمیت بسیار زیادی دارد لینک‌سازی است. همانطور که می‌دانید لینک‌سازی به دو دسته لینک‌سازی داخلی و لینک‌سازی خارجی تقسیم‌بندی می‌شود که هر کدام به روش خاصی بر سئو سایت اثر می‌گذارند.

اصول سئو سایت پزشکی

در لینک‌سازی داخلی ارتباط موثر میان صفحات داخلی سایت برقرار می‌شود تا کاربر به راحتی به محتوای مورد نظر خود هدایت شود. لینک‌سازی خارجی بسیار پیچیده است و نیاز به دانش و تخصص دارد. تولید محتوا رپورتاژ یکی از مهمترین مواردی است که در سئو خارجی مطرح می‌گردد و می‌تواند ترافیک سایت را افزایش دهد.

سئو تکنیکال

شاید بتوان گفت اهمیت سئو تکنیکال در سئو سایت پزشکی به حدی زیاد است که اگر آن را نادیده بگیریم نمی‌توانیم به موفقیت برسیم. سئو تکنیکال شامل موارد متعددی از جمله سرعت سایت و امنیت سایت می‌شود. در سئو تکنیکال مسائل فنی مورد توجه قرار می‌گیرند و می‌توانند به بهبود تجربه کاربری کمک کنند. همانطور که می‌دانید با بهبود تجربه کاربری تعامل در سایت افزایش پیدا می‌کند و در نتیجه رتبه سایت بالا می‌رود. عدم وجود محتوای داپلیکت و یا حذف لینک‌های خراب از سایت می‌توانند به بهبود جنبه فنی سایت کمک کنند و در همینجاست که رشد سایت صورت می‌گیرد.

تعیین کلمات کلیدی مناسب

بهتر است بدانید چیزی که در سئو سایت پزشکی بسیار مهم است و می‌تواند بر استراتژی‌های بعدی سئو سایت اثر بگذارد انتخاب کلمات کلیدی مناسب است. به طور مثال، کلمه کلیدی «سلامت» یک کلمه کلیدی بسیار عمومی است که هدف خاصی را دنبال نمی‌کند. انتخاب این کلمه کلیدی از سوی متخصص سئو اشتباه‌ترین کاری است که می‌تواند انجام شود و هرگز به رشد سایت کمک نمی‌کند. کلمات کلیدی باید بر اساس اهداف سایت پزشکی، اهداف کاربر، میزان جستجو و موارد دیگر انتخاب شوند. باید بدانید پروسه انتخاب کلمه کلیدی یک پروسه زمان‌بر و تخصصی است و این کار باید زیر نظر یک فرد با تجربه انجام شود.

تولید محتوای با کیفیت

کسانی که در زمینه سئو سایت پزشکی تخصص دارند به خوبی با عبارت YLYM آشنایی دارند. این عبارت نشان می‌دهد که موتور گوگل سیاست‌هایی را تعیین کرده است که در مورد سایت‌هایی که با پول و سلامتی انسان‌ها سروکار دارند سختگیرانه تر عمل کند. بر اساس قوانین گوگل تنها سایت‌هایی می‌توانند رتبه خوبی را از ربات‌های گوگل بدست بیاورند که مطمئن باشند اعتبار آنها بسیار بالاست. الگوریتم E-A-T در سال ۲۰۱۸ با هدف ارتقا محتوا و مطالبی که درسایت‌هایی با موضوعات YMYL انتشار پیدا می‌کند فعال شد و این الگوریتم میزان اعتبار و اعتمادپذیری صفحات این سایت‌ها را مورد بررسی و تحلیل قرار می‌دهد. بنابراین، کسانی که می‌خواهند سئو سایت انجام دهند باید استراتژی‌های خدمات تولید محتوا را به دقت بچینند و تمامی استانداردها را مد نظر قرار دهند.

فاکتورهای موثر در بهبود سئو سایت

فاکتورهای متعددی وجود دارند که به بهبود سایت سایت پزشکی کمک می‌کنند. کسانی که به دنبال موفقیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ پزشکی هستند باید به این موارد توجه زیادی داشته باشند و با پیاده‌سازی این فاکتورها موفقیت خود را در دنیای پر رقابت اینترنت تضمین نمایند. بهتر است بدانید سئو سایت یک کار دائمی و زمان‌بر است و هرگز نباید خود را به موفقیت‌های کوچک دلخوش کنید. با توجه به فاکتورهایی که در ادامه مطرح می‌شوند می‌توانید به موفقیت‌های بلند مدت دست پیدا کنید و این چیزی است که تمامی برندهای پزشکی و حوزه سلامت به آن علاقه‌مند هستند.

ایجاد سیستم نوبت‌دهی آنلاین

یکی از فاکتورهای بسیار اثر گذار بر سئو سایت پزشکی ایجاد سیستم نوبت‎دهی آنلاین است. همانطور که می‌دانید نوبت گرفتن حضوری برای افرادی که از شهرهای دیگر به مطب پزشک می‌آیند بسیار دشوار است. همچنین، مشغله‌های کاری و زندگی به حدی زیاد است که افراد به سختی می‌توانند برای نوبت گرفتن حضوری اقدام کنند. به همین دلیل، کاربران با سیستم نوبت‌دهی آنلاین تعامل بهتری خواهند داشت و این مسئله به سئو سایت و رشد برند کمک می‌کند.

ایجاد صفحه سوالات پرتکرار

یکی دیگر از مواردی که به عنوان فاکتور اثرگذار بر سئو سایت پزشکی شناخته شده است ایجاد صفحه سوالات پرتکرار است.

فاکتورهای موثر در بهبود سئو سایت

همواره سوالات زیادی در حوزه سلامتی و پزشکی مطرح است و کاربران زیادی به دنبال پاسخ به این سوالات هستند. زمانیکه شما بتوانید این سوالات را در سایت خود قرار دهید بی‌شک می‌توانید هر چه زودتر به موفقیت برسید و به یک سایت مرجع برای پاسخ به سوالات پزشکی تبدیل شوید.

ریسپانسیو کردن سایت

امروزه، تمامی کسانی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ مشغول به فعالیت هستند به خوبی می‌دانند ریسپانسیو بودن سایت مسئله بسیار مهمی است و به طور مستقیم بر سئو سایت پزشکی اثر می‌گذارد. آمارها نشان می‌دهند بیش از ۸۰ درصد از مشتریان از طریق گوشی‌های همراه خود وارد سایت می‌شوند. در نتیجه اگر سایت بهینه نباشد، آنها کاربران زیادی را از دست می‌دهند. مسئله دیگر این است که موتور گوگل به تازگی الگوریتم فرست موبایل ایندکس را فعال کرده است و بر اساس این الگوریتم ابتدا سایت در نسخه موبایل رتبه‌دهی می‌شود و سپس ربات‌های گوگل به سراغ نسخه دسکتاپ سایت می‌روند. با توجه به این مسئله اگر سایت ریسپانسیو نباشد، سئو سایت با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌شود.

ایجاد فورم برای گفتگو

موفقیت در سئو سایت پزشکی به عوامل متعددی بستگی دارد. ایجاد فورم برای گفتگو یکی از مهمترین راهکارهایی است که می‌تواند ترافیک سایت را به میزان بسیار زیادی افزایش دهد. همچنین، ایجاد فورم نقش بسیار مهمی در افزایش اعتبار برند دارد. افراد و کاربران می‌توانند وارد تالار گرفتگو شوند و اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. البته حضور یک فرد متخصص برای نظارت بر این فورم ضروری است.

توجه به سئو محلی یا لوکال سئو

مطب هر پزشکی در محدوده و یا شهر خاصی واقع شده است. با توجه به این موضوع که این روزها جستجوهای زیادی همراه با محل انجام می‌شود سئو لوکال می‌تواند به افزایش رتبه سایت کمک کند و مشتریان هدف را به سمت وب‌سایت‌تان هدایت نماید.

هدف از سئو سایت پزشکی چیست؟

سئو سایت پزشکی با اهداف مختلفی صورت می‌گیرد که مهمترین آنها به شرح زیر هستند:

  • افزایش درآمد
  • تبدیل شدن به یک برند شناخته‌شده
  • افزایش ترافیک سایت
  • کمک به ارتقا سطح دانش پزشکی و بهداشتی
  • ایجاد بستری برای تربیت افراد در حوزه‌های پزشکی و کارآفرینی

بهتر است بدانید افزایش درآمد یکی از ارزشمندترین اهدافی است که تقریبا تمامی کسانی که سایت پزشکی دارند به آن فکر می‌کنند. اما با توجه به این موضوع که رقابت در حوزه پزشکی بسیار زیاد است، تنها سایت‌هایی می‌توانند به موفقیت برسند که به روشی اصولی و هدفمند وارد دنیای اینترنت شوند.

هدف از سئو سایت پزشکی چیست؟

 به همین دلیل، کسانی که سایت پزشکی دارند و به دنبال رسیدن به یکی از اهدافی که در بالا ذکر شد هستند باید در این مسیر صبور باشند و کار خود را به افراد متخصص بسپارند. شرکت‌های متخصص و معتبر از سئو کلاه سفید برای رشد سایت‌ها استفاده می‌کنند. در نتیجه، موفقیتی که در این مسیر رخ می‌دهد طولانی‌مدت است و می‌تواند آورده‌های زیادی را برای برند شما به همراه داشته باشد.

قیمت سئو سایت پزشکی

یکی از سوالاتی که مشتریان همواره می‌پرسند در مورد قیمت سئو سایت پزشکی است. بهتر است بدانید پاسخ به این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد. آیا شما سایت خود را به تازگی طراحی کرده‌اید و یا قبلا سایت شما سئو شده است و به دنبال مرکز معتبرتری برای سئو سایت هستید. در هر دو مورد تعرفه سئو سایت پزشکی متفاوت است و باید پس از تحلیل و آنالیز سایت به مشتریان ارائه شود. با توجه به تمامی این موارد توصیه می‌شود برای استعلام هزینه سئو سایت پزشکی با کارشناسان افراز تک در تماس باشید. کارشناسان افراز تک مشاوره تخصصی و رایگان هزینه سئو پزشکی را در اختیار شما قرار می‌دهند و به شما کمک می‌کنند با دانش کافی برای سئو سایت خود تصمیم‌گیری کنید.

افراز تک، اعتبار، امنیت و ارائه خدمات گسترده

افراز تک یکی از مراکز معتبری است که به صورت تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعال است و خدمات گسترده‌ای از جمله سئو سایت را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. کارشناسانی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند همگی در زمینه کاری خود متخصص هستند و با کیفیت‌ترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

برای مشاوره رایگان سئو سایت پزشکی فرم زیر را پر کنید.
نظرات
دنبال کردن
Notify of
guest
۰ نظرات ثبت شده
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها