جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سایت شرکتی چیست؟ چرا شرکت ها به سایت نیاز دارند؟

طراحی سایت شرکتی چیست و چه کاربرد هایی دارد

امروزه با گسترش فضای اینترنت و پیشرفت فناوری و تکنولوژی, بُعد جدیدی وارد کسب و کار های بزرگ و کوچک شده است که به کسب و کار ها را وارد اینترنت و فضای مجازی می نماید.، دیگر تمامی افراد در هر کجای دنیا به شبکه اینترنت و اطلاعات دسترسی دارند و بسیاری از امور روزمره خود را همچون: خرید, فروش, رزرو وقت و …. را در اینترنت انجام می دهند و همین دلیل کافی برای ورود کسب و کار خود به اینترنت می باشد.

وب سایت از بهترین راه ها برای ورود کسب و کار خود به دنیای اینترنت و تجارت الکترونیکی می باشد. افراد دارای کسب و کار هر چند کوچک یا بزرگ و برای هر حرفه و شغلی نیازمند به داشتن وب سایت هستند.

افرادی که دارای کسب و کار هستند می توانند با داشتن وب سایت اول از همه محدودیت خود را در زمان و مکان رفع نمایند و در فضای اینترنت خود را بهتر معرفی نمایند. افراد زیادی تابحال با داشتن وب سایت توانسته اند موفقیت های بزرگی را به دست بیاورند و برند خود را در سطح یک کشور یا دنیا معرفی نمایند.

سایت شرکتی چیست

امروزه شرکت های مختلف نیز برحسب نوع فعالیت خود به وب سایت نیز نیازمند هستند زیرا که هر مدیر شرکت بزرگ و کوچکی تمایل دارد در مکان ها و شهر های مختلف شناخته شده باشد و بتواند در مکان های مختلف پروژه هایی را اجرا و عملی نماید. شرکت های مختلف به دلایل زیادی نیازمند به وب سایت هستند که در این مقاله به طور کامل به بررسی ابعاد مختلف یک وب سایت شرکتی و دلایل وجود آن خواهیم پرداخت.

سایت شرکتی چیست؟

سایت شرکتی چه مزایایی داردامروزه بسیاری از کسب و کار های سنتی همراه با تحولات دنیای اینترنت و فناوری جایگاه خود را به کسب و کار های آنلاین داده اند. جدا از اینکه شما دارای چه شرکتی با چه نوع فعالیتی هستید, بر شما واجب است بر روی کسب و کار آنلاین و اینترنتی شرکت خود سرمایه گذاری انجام دهید و به آن توجه شایانی نمایید.

بهترین و قدرتمند ترین گامی که می توانید برای ایجاد فعالیت شرکت خود در اینترنت انجام دهید ایجاد و طراحی یک وب سایت شرکتی می باشد. شما می توانید با طراحی وب سایت شرکتی بهتر از همیشه خودتان و فعالیت خود را در معرض دید دیگران قرار دهید و خود را معرفی نمایید.

همچنین اگر بخواهیم وب سایت شرکتی را تعریف کنیم باید بگوییم: وب سایت هایی که به یک شرکت یا واحد صنفی اختصاص دارند و باعث دیده شدن, معرفی و ارائه خدمات شرکت ها خواهد شد.

چرا باید هر شرکتی وب سایت داشته باشد؟

هر فرایندی و سرمایه گذاری که قرار است انجام شود باید دارای هدفی مشخص باشد. طراحی سایت شرکتی نیز با هدف های زیادی ایجاد می شوند که در این بخش از مقاله به اهدف سایت های شرکتی خواهیم پرداخت.

عبور از زمان و مکان!

مهم ترین مزیت و ویژگی داشتن یک وب سایت شرکتی عبور از محدودیت های زمان و مکان می باشد. مدیران شرکت ها می توانند با داشتن یک وب سایت, خدمات یا کالا های خود را در سرتاسر یک کشور یا منطقه در معرض دید افراد مختلف قرار دهند و می توانند با آن ها در مکان های مختلف همکاری داشته باشند.

هر شرکتی شاید حداکثر بتواند به صورت حضوری در مدت ۱۲ ساعت افراد را بپذیرد و به آن ها مشاوره بدهد. اما شرکت ها می توانند با داشتن و طراحی سایت شرکتی به صورت ۲۴ ساعته آنلاین باشند, نمونه کار ها و خدمات خود را به صورت آنلاین تمام وقت در معرض دید قرار دهند و بتوانند در هر کجا با داشتن یک تلفن هوشمند, پاسخگو مشتریان خود باشند.

دسترسی به مشتریان بیشتر

چرا باید شرکت ها سایت داشته باشنداز دیگر ویژگی ها و مزیت هایی که با داشتن وب سایت شرکتی از آن بهره مند خواهید شد, دسترسی به مشتریان بیشتر می باشد. همانطور که پیش تر گفتیم امروزه اکثر افراد دارای تلفن هوشمند هستند و به راحتی به اینترنت دسترسی دارند. بسیاری از افراد که می خواهند از خدمات مختلف شرکت ها بهره مند شوند و با شرکت ها همکاری داشته باشند اول از همه از طریق اینترنت نیازمندی ها خود را جست و جو می کنند!

همین مسئله نیز دلیل خوبی برای داشتن یک وب سایت مناسب برای شرکت ها می باشد. ارائه شدن خدمات شرکت ها و معرفی شرکت ها در اینترنت می تواند باعث آشنایی افراد زیادی با شرکت مورد نظر شود.

افزایش اعتبار شرکت

مدیران شرکت ها می توانند با راه اندازی سایت شرکتی خود و شرکت خود را در نزد مخاطبان و مشتریان خود معتبر نشان دهد. یک شرکت با داشتن وب سایت و ارائه اطلاعات درست به مخاطبان می تواند بین خود و مخاطب اعتماد بیشتری ایجاد نماید و افراد را متقاعد به دریافت خدمات از آن ها کند.

ارائه خدمات با سرعتی بیشتر

در کسب و کار های سنتی مدیران شرکت ها نمی توانند روزانه به چندین نفر اطلاعات کافی در مورد نوع خدمات و دیگر سوالات دهد. چه بسا ممکن است در برخی مواقع ده ها یا صد ها نفر بخواهند از شرکتی خدمات دریافت نمایند که به علت ناتوانی در پاسخگویی ممکن است از دریافت خدمات از شرکت مربوطه کاملا منصرف شوند و به سراغ گزینه بعدی بروند.

اما با راه اندازی سایت شرکتی این امکان برای شما پیش می آید که بتوانید در یک زمان واحد به صد ها نفر اطلاعات لازم را بدهید و در وب سایت خدمات خود را به افراد مختلف ارائه دهید. با طراحی سایت شرکتی می توانید ارائه خدمات را با سرعتی بیشتر انجام دهید و با افراد بیشتری همکاری نمایید.

کاربرد های سایت شرکتی

نکاتی در مورد راه اندازی سایت شرکتی

همانطور که گفتیم در دنیای امروز بسیاری از مشتری های شما قرار است دفتر فیزیکی و شرکت شما را مشاهده کنند و به آنجا بیایند! بلکه قرار است با راه اندازی سایت شرکتی بسیاری از مشتریان وب سایت شما را مشاهده کنند و با شما آشنایی پیدا کنند. پس در طراحی سایت شرکتی باید نکات و اصول مختلفی رعایت شود.

راه اندازی سایت شرکتی

وب سایت شرکتی باید وب سایتی کاملا جامع و کامل باشد و به خوبی بتواند یک گالری از نمونه کار ها و پروژه های انجام شده ی شما عزیزان قرار بگیرد. همچنین بتواند جوایز و دستاورد های به دست آمده شرکت را مشاهده فرمایند. و همینطور بتوانند پس از بررسی وب سایت و نمونه کار های شرکت شما به راحتی هر چه بیشتر با شما ارتباط برقرار کنند.

پس به خاطر همین دلایل است که بایستی طراحی سایت شرکتی خود را به شرکت و گروه با تجربه و قوی بسپارید تا به خوبی بتواند از پس طراحی و راه اندازی سایت شرکتی شما بربیاید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ افراز تک

امروزه شرکت ها و افراد زیادی هستند که طراحی سایت شرکتی شما را می توانند به عهده بگیرند اما اعتماد به آن ها برای طراحی وب سایت شرکتی کار ساده و آسانی نمی باشد و باید برای آن حساسیت زیادی به خرج داد. بسیاری از این شرکت ها و افراد به دلیل کیفیت نه چندان بالا و یا قیمت های هنگفتی که به مشتریان می دهند قابل اعتماد نمی باشند.

تیم طراحی وب سایت افراز تک طراحی و راه اندازی سایت های مختلف را به خصوص سایت های شرکتی را با کیفیت بالا و قیمت مناسبی انجام می دهد و در طراحی سایت شرکتی, تمامی آنچه را که لازم باشد را برای رضایت مشتریان انجام می دهد.

سایت شرکتی باید دارای ویژگی های به خصوص و منحصر به فردی باشد تا بتواند بهتر و سریع تر پاسخگوی مشتریان باشد و آن ها را جذب نماید. سایت شرکتی متشکل از بخش های فراوانی خواهد بود که یکی از مهم ترین آن ها معرفی دقیق شرکت شما و ایجاد پل ارتباطی بین مشتری و شرکت می باشد که تیم طراحی افراز تک با اگاهی کامل از بخش ها و نکات لازم اقدام به طراحی و راه اندازی سایت شرکتی می نماید.

افراز تک در این زمینه دارای تجربیات و نمونه کار های بسیار خوبی نیز می باشد که نشان دهنده موفقیت این تیم در طراحی سایت شرکتی بوده است.

سخن نهایی

سرمایه گذاری در اینترنت امروزه برای رونق کسب وکار و رقابت با رقبا بسیار ضروری و مهم است. راه اندازی یک وب سایت بهترین راه برای ورود کسب و کار به دنیای اینترنت است تا با کمک آن در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرید. طراحی سایت شرکتی نیز از مسائل بسیار مهم و حیاتی می باشد که هر شرکت باید به آن توجه کند و آن را در دستور کار خود قرار دهد.

در این مقاله ما به بررسی کامل هویت سایت شرکتی, مزیت ها و کاربرد های آن پرداختیم.

امیدواریم که از خواندن این مقاله نهایت لذت را برده باشید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دنبال کردن
Notify of
guest
0 نظرات ثبت شده
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها