جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
خدمات طراحی لوگو
خلاقیت در کنار هدفمندی

خدمات طراحی لوگو

لوگو هر مجموعه یا شرکت، شناسنامه یا هویت آن را شکل می دهد. به طور کلی لوگو می تواند یک علامت یا یک سمبل باشد و یا به صورت تایپوگرافی نمایش داده شود و همچنین لوگو می تواند ترکیبی از همه موارد باشد.

طراحی لوگو یکی از پیچیده ترین کار ها در زمینه تبلیغات و طراحی هویت بصری می باشد زیرا که بایستی پشت لوگویی که به کاربران یک مجموعه نشان داده می شود فکر ها و مفاهیم زیادی وجود داشته باشد. در میان این فرایند، به تصویر کشیدن تمامی این مفاهمیم و فکر ها کاری معضل و پیچیده است که نیازمند به خلاقیت بالا و تجربه ای خارق الانگیز می باشد تا یک لوگو یا آروم خلق شود.

متخصصان و طراحان گرافیست مجموعه افراز تک با تخصص کافی و تجربه بسیار بالا در زمینه طراحی لوگو آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما از طریق دکمه زیر در تماس باشید.

نمونه کارهای ما

ما در افراز تک به عهد خود پایبند بوده ایم و سعی کرده ایم تمامی خدمات در خوزه مارکتینگ را با بالاترین سطح کیفیت ممکن مطابق با نظرات مشتریان عزیز انجام دهیم. در ادامه می توانید بخشی از مهم ترین نمونه کارهای ما را ببینید.

فرایند طراحی لوگو

همانطور که گفتیم، لوگو یک مجموعه هویت، هدف و شناسنامه  آن است. ببینیم فرایند طراحی لوگو چگونه است.

۱- ثبت سفارش

اولین قدم برای طراحی لوگو در افراز تک، ثبت سفارش و پر کردن فیلد لازم برای توسط شما می باشد تا طراحان ما بتوانند درباره لوگو و مجموعه شما اطلاعات کلی را به دست آورند.

۲- طراحی اتود

پس از ثبت سفارش و کسب اطلاعات توسط گرافیست های مجموعه افراز تک، طراحی اتود ها آغاز می شود و سپس طرح های نهائی برای شما ارسال می شود تا تایید فرمایید.

۳- طراحی لوگو

پس از انتخاب اتود طراحی شده برای طراحی لوگو، فرایند کار و طراحی آغاز می شود و پس از انجام طراحی کامل فایل نهائی برای شما جهت بررسی ارسال می شود.

۴ - بررسی لوگو

در مرحله چهارم لازم است لوگو طراحی شده توسط مجموعه افراز تک نزد شما بررسی کامل شود و تمامی ایرادات آن به پشتیبانی فنی افراز تک جهت رفع و اصلاح ارسال شود.

۵- تحویل لوگو

پس از بررسی کامل و رفع اصلاحات کارفرما، لوگو و تمامی فایل های آن که توسط گرافیستان افراز تک طراحی شده است در سایز های مختلف برای شما ارسال می گردد.

نظرات دیگران در مورد

همکاری با افراز تک

رسالت اصلی افرازتک رضایت مشتریان است و همیشه سعی داریم این موضوع را در اولیت‌های کاری خود قرار دهیم.

در این بخش می‌توانید نظرات مختلف مشتریان ما را مشاهده کنید.