جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خدمات

سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی یکی از اقدامات مهم بعد از شروع فعالیت سایت است که برای بهبود برندینگ و افزایش فروش از این طریق ختما باید به آن توجه داشته باشند که در این مطلب به صورت کامل آن‌را توضیح داده ایم.

سئو سایت شرکتی

فهرست مطالب

ورود اینترنت به زندگی انسان‌ها باعث شده است مرزهای زمانی و مکانی شکسته شود و افراد می‌توانند از هر محیط و در هر ساعتی وارد وب‌سایت‌ها و پلت‌فرم‌های آنلاین شوند و تعاملات خود را با برند و شرکت مورد نظر حفظ نمایند. این ویژگی به عنوان یکی از مهمترین مزیت‌های طراحی سایت برای شرکت‌ها به شمار می‌رود. با توجه به این موضوع که پتانسیل رشد در دنیای اینترنت بسیار زیاد است، رقابت در فضای اینترنت بالاست و تنها با پایبندی به اصول سئو سایت شرکتی می‌توان به نتایج مطلوب رسید.

خدمات سئو سایت شرکتی

خدمات سئو سایت شرکتی شامل موارد متعددی می‌شود و تمامی آنها می‌توانند به رشد سایت کمک کنند و نام آن شرکت را به یک نام معتبر و شناخته‌شده در حوزه کاری تبدیل نمایند. تعیین استراتژی‌های سئو سایت شرکتی بسیار مهم است و باید تمامی مراحل به صورت هدفمند و زمان‌بندی شده انجام شوند.

تعیین کلمات کلیدی

یکی از مهمترین مواردی که به عنوان خدمات سئو سایت شرکتی شناخته می‌شود و نقش بسیار مهمی در رشد سایت دارد تعیین کلمات کلیدی است. هر چقدر کلمات کلیدی هدفمندتر انتخاب شوند به همان اندازه نرخ تبدیل افزایش پیدا می‌کند. متخصص سئو باید در زمان انتخاب کلمات کلیدی به موارد متعددی از جمله سرچ والیوم توجه داشته باشد و کلماتی را انتخاب کند که به رشد سایت کمک می‌نماید.

اصول سئو سایت شرکتی

به این موضوع توجه داشته باشید متخصص سئو با تجربه هرگز مبنای سئو سایت را بر اساس کلمات کلیدی که از کارفرما می‌گیرد قرار نمی‌دهد. این اطلاعات برای شروع کار مناسب هستند اما متخصص سئو باید بررسی‌های تخصصی را بر روی کلمات کلیدی انجام دهد و سپس آنها را انتخاب نماید.

بازاریابی محتوا

یکی دیگر از مواردی که در سئو سایت شرکتی بسیار مهم است بازاریابی محتوا است. محتوا پادشاه است و می‌تواند به تعاملات کاربران با سایت کمک کند. متخصص سئو بر اساس تحلیل‌های خود بر روی رقبا و موارد دیگر خدمات تولید محتوا را مشخص می‌نماید و پس از آن تولید این محتواها آغاز می‌شوند. بهتر است بدانید با توجه به این موضوع که سایت‌های شرکتی در دسته سایت‌های تخصصی با مشتریان خاص قرار می‌گیرند انتخاب محتوا برای اینگونه سایت‌ها مسئله بسیار مهمی است.

ریسپانسیو بودن

از جمله مواردی که باعث می‌شود سئو سایت شرکتی به درستی پیش رود و رتبه خوبی به سایت تعلق گیرد ریسپانسیو بودن سایت است. موتور گوگل با فعال‌سازی الگوریتم فرست موبایل ایندکس به تمامی برندها و کسب‌وکارها یادآوری کرد نسخه موبایل سایت‌ها بسیار مهم است و ربات‌های گوگل مبنای رتبه‌دهی به سایت را ابتدا نسخه موبایل قرار می‌دهند. ریسپانسیو بودن سایت یک مسئله پیچیده است و متخصص سئو باید زمان کافی را به این کار اختصاص دهد و بخش‌های مختلف سایت را در نسخه موبایل مورد بررسی و تحلیل قرار دهد.

لینک‌سازی

از جمله مواردی که در سئو سایت شرکتی مطرح می‌شود لینک‌سازی است. موتور گوگل هرگز به سایت‌هایی که منزوی هستند و هیچ ارتباط و تعاملی با سایت‌های دیگر و یا بخش‌های داخلی سایت ندارند توجهی ندارد. ارتباط قوی میان سایت‌ها باعث می‌شود ربات‌های گوگل به آن سایت توجه کنند و در نتیجه رتبه خوبی به آن سایت تعلق می‌گیرد. تولید محتوای رپورتاژ آگهی از جمله مواردی است که در لینک‌سازی خارجی مطرح می‌گردد و می‌تواند ترافیک سایت را به میزان زیادی افزایش دهد. هر چقدر ترافیک سایت بالاتر باشد و اطلاعات مفیدتری در اختیار کاربران قرار داده شود، به همان اندازه سئو سایت شرکتی با موفقیت‌های بیشتری روبه‌رو می‌شود.

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال از جمله فاکتورهایی است که اگر به آن توجه نشود باعث می‌شود سایت کاربران زیادی را از دست بدهد. در سئو تکنیکال مواردی مانند سرعت سایت و امنیت سایت مد نظر قرار می‌گیرند. بر اساس آمار کاربران سایت‌هایی را که بیش از ۳ ثانیه طول می‌کشد تا لود شوند ترک می‌کنند و به سراغ سایت‌هایی می‌روند که در کسری از ثانیه به نمایش در می‌آیند. به همین دلیل، تمامی متخصصان سئو باید به این مسئله توجه داشته باشند و سرعت بالای سایت را حفظ کنند. این مسئله در مورد امنیت سایت نیز صدق می‌کند و باید تمامی موارد به شیوه‌ای هدفمند انتخاب شوند.

سایت شرکتی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

طراحی سایت شرکتی یکی از پیچیده‌ترین کارهایی است که انجام آن نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد (اگر می‌خواهید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید می‌توانید مقاله اهمیت طراحی سایت شرکتی + آشنایی با مزایا و معایب را مطالعه کنید). کاربرانی که وارد سایت‌های شرکتی می‌شوند متعلق به گروه خاصی هستند که می‌خواهند از آن شرکت کالا و یا خدمات دریافت کنند.

سایت شرکتی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

هر چقدر شما بتوانید با طراحی مناسب و سئو سایت شرکتی بستر مناسبی را برای مشتریان بالقوه خود فراهم سازید، به همان اندازه به پرستیژ کاری خود می‌افزاید. سئو سایت شرکتی مهمترین قدمی است که پس از طراحی سایت برداشته می‌شود و شاید برای شما جالب باشد که موفقیت در برخی از مراحل سئو سایت شرکتی به اقداماتی بستگی دارد که در زمان طراحی سایت انجام می‌شوند. در ادامه به معرفی ویژگی‌های طراحی سایت شرکتی می‌پردازیم.

قالب مناسب با ماهیت شرکت

یکی از مهمترین مواردی که در طراحی سایت و سئو سایت شرکتی مهم است ایجاد قالب متناسب با ماهیت شرکت است. بی‌شک، شرکتی که در زمینه فروش شکلات فعالیت دارد با شرکتی که خدمات صادرات کالا ارائه می‌دهد با یکدیگر متفاوت هستند. اگر این مسئله در قالب سایت بازنمایی شود بی‌شک آن شرکت به موفقیت‌های زیادی دست پیدا خواهد کرد. بر اساس آمار کاربران با سایت‌هایی که قالب مناسب دارند تعامل بیشتری برقرار می‌کنند و این مسئله به طور مستقیم بر موفقیت بهینه سازی سایت شرکتی اثر می‌گذارد.

ارائه بخش خدمات در منو سایت

از جمله ویژگی‌هایی که در طراحی سایت شرکتی باید به آن توجه شود ایجاد بخشی به نام خدمات در منو سایت است. به طور مثال، تصور کنید شرکت شما در زمینه راه‌اندازی زمین‌های ورزشی فعال است. همانطور که می‌دانید زمین‌های ورزشی دارای دسته‌بندی‌های متفاوتی هستند و متراژ آنها از جمله مواردی است که می‌تواند بر انتخاب کاربران اثر بگذارد. اگر منو خدمات دارای دسته‌بندی‌های مناسب باشد کاربر در همان ابتدا می‌تواند متوجه شود آیا شرکت شما نیازهایش را پوشش می‌دهد یا خیر. این مسئله به افزایش رضایت کاربران کمک می‌کند.

توجه به صفحه درباره ما

یکی دیگر از مواردی که در زمان طراحی سایت شرکتی باید به آن توجه داشته باشید ایجاد صفحه درباره ما است. همانطور که پیشتر در طول این متن به آن اشاره کردیم مشتریان شرکت‌ها مشتریان خاصی هستند که به دنبال خدمات مورد نظر خود هستند. همچنین، آنها به اعتبار شرکتی که قرار است از آن کالا و یا خدمات دریافت کنند اهمیت می‌دهند. صفحه درباره ما یکی از مهمترین بخش‌هایی است که به مشتریان کمک می‌کند اطلاعات خود را در مورد تاریخچه شرکت افزایش دهند. هر چقدر این بخش دقیق‌تر و هدفمندتر طراحی شود، به همان اندازه بر اعتماد کاربران اثر می‌گذارد و این مسئله باعث موفقیت شرکت‌ها در بلند مدت می‌شود.

ویژگی‌های دیگر طراحی سایت شرکتی

ویژگی‌های طراحی سایت شرکتی بسیار گسترده است و تنها کسانی که دانش و تخصص لازم را در این زمینه دارند می‌توانند به شرکت‌ها کمک کنند یک سایت ایده‌آل و بی‌نقص داشته باشند. از ویژگی‌های دیگر سایت شرکتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایجاد صفحه مجزا برای نمونه‌کارها
  • فعال‌سازی شبکه‌های اجتماعی و قرار دادن آنها در سایت
  • معرفی بخش محصولات شرکت
  • ایجاد صفحه تماس با ما

آیا شرکت‌های بزرگ و شناخته‌شده به سئو نیاز دارند؟

باور اشتباهی در میان عموم وجود دارد که سایت‌های بزرگ و شناخته‌شده نیازی به سئو ندارند و با توجه به این موضوع که کاربران زیادی آنها را می‌شناسند این سایت‌ها خودشان ترافیک بالایی خواهند داشت. بهتر است بدانید ربات‌های گوگل امروزه بسیار هوشمند شده‌اند و در رتبه‌دهی به سایت موارد متعددی را مد نظر قرار می‌دهند.

آیا شرکت‌های بزرگ و شناخته‌شده به سئو نیاز دارند؟

در نتیجه، حتی اگر شرکت شما بزرگ و شناخته‌شده است اجرای برخی از اصول سئو سایت در آن حیاتی است و به رشد سایت در فضای اینترنت کمک می‌کند. به همین دلیل باید بگوییم تمامی سایت‌های شرکتی به سئو سایت نیاز دارند.

قیمت سئو سایت شرکتی

از جمله سوالاتی که همواره پرسیده می‌شود در این زمینه است که تعرفه سئو سایت شرکتی چقدر است! بهتر است بدانید هزینه سئو سایت شرکتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. ممکن است شما به تازگی سایت خود را راه‌اندازی کرده باشید و پس از آن تصمیم بگیرید سئو را آغاز کنید. در این شرایط، تمامی استراتژی‌ها باید به صورد هدفمند و دقیق مشخص شوند. گاهی نیز ممکن است شما یک سایت شرکتی داشته باشید و مدتی است روی سئو آن کار کرده‌اید و اکنون تصمیم گرفته‌اید سئو آن را به شرکت معتبر دیگری بسپارید. در این شرایط نیز هزینه سئو سایت شرکتی متفاو است. با توجه به این موضوع برای استعلام قیمت می‌توانید با متخصصان ما در افراز تک در تماس باشید.

افراز تک و خدمات سئو سایت

افراز تک یکی از مراکز معتبری است که خدمات گسترده‌ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌دهد و به کسب‌وکارها کمک می‌کند در مدت کوتاهی در فضای اینترنت به موفقیت برسند. کارشناسانی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند تخصص بسیار بالایی در زمینه سئو انواع سایت‌ها دارند و استراتژی‌های سئو را به شیوه‌ای هدفمند پیش می‌برند. شما می‌توانید خدمات سئو را با هزینه مناسب و کارآیی بسیار بالا از این شرکت دریافت کنید و پس از آن موفقیت را تجربه نمایید.

برای مشاوره رایگان سئو سایت شرکتی فرم زیر را پر کنید.
نظرات
دنبال کردن
Notify of
guest
۰ نظرات ثبت شده
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها